Ремонт ходовой части автомобиля - CTO Gaz.Ko
Несправність ходової частини – поширена проблема, з якою автовласники звертаються до ремонтної майстерні. Поломка знижує безпеку експлуатації транспортного засобу, призводить до погіршення роботи інших елементів та систем. Краще не намагатися впоратися із проблемою самостійно, а одразу звернутися за ремонтом ходової частини до майстерні Запоріжжя.

Причини

У процесі діагностики техніки виявляють не тільки ступінь поломки, але й визначають, чому виникла проблема. Поширені причини поломки елементів ходової частини:

Деформація деталей при ДТП

Низька якість запчастин

Високі навантаження на систему

Не варто затягувати з ремонтом ходової частини у Запоріжжі, якщо було виявлено навіть мінімальні несправності. Поломку потрібно усувати одразу.

Діагностика

У процесі експлуатації ходова частина зазнає значних навантажень. Особливо сильно зношуються конструкції при їзді транспортного засобу бездоріжжям. Саме тому рекомендується регулярно проводити діагностику авто. Стандартний проміжок – 10-15 тис. км. пробігу або частіше при експлуатації в поганих умовах. У процесі діагностики буде проведено огляд:

гальмівної системи;

шрусів;

стійок;

амортизаторів;

пружин;

підшипників.

Також майстри перевірять працездатність сайлентблоків та інших елементів ходової. Своєчасна діагностика дасть оцінку стану вузлів і систем, дозволить приступити до оперативного ремонту або заміни рульової рейки, інших комплектуючих.


Найпопулярніший вид діагностики в автосервісі – зовнішній огляд деталей. Майстри оцінюють вигляд елементів, перевіряють з’єднання підвіски та люфту. За потреби можна провести комплексну діагностику з використанням спеціального обладнання. Сучасна техніка швидко виявить несправність та підкаже, потрібно міняти одну з парних деталей чи інші елементи конструкції.

Ремонт

У сервісному центрі готові провести заміни стійок та вузлів ходової частини. У процесі ремонту ми використовуємо інноваційне обладнання та надійні витратні матеріали.
Відповідає за передачу моменту, що крутить. Заміна необхідна у випадках, коли при повороті керма стає чутно хрускіт. У конструкції ходової частини кілька шрусів, і визначити, який саме підлягає ремонту, просто.
Важливий елемент конструкції гальмівної системи ходової частини. При виявленні несправності фахівці сервісного центру змінюють колодки на осі, а потім перевіряють працездатність системи.
Забезпечують безпеку експлуатації кульових опор та шарнірів, а також захищають елементи кермового керування від попадання води та дрібних частинок. Заміна рульової рейки проводиться з використанням оригінальних запчастин та за допомогою надійного обладнання.

Відіграють важливу роль у роботі ходової частини. При експлуатації пружини амортизаційного вузла зношуються:

 • втрачають пружність;
 • просідають;
 • тріскаються;
 • ламаються.

Будь-яка несправність стає причиною проведення оперативної заміни елемента ходової. У процесі капітального ремонту співробітники сервісу встановлюють під пружини додаткові проставки, а також змінюють стандартні елементи на посилені.

Ремонт деталей кермового керування проводиться в кілька рук: один майстер похитує кермо, другий промацує кожне з’єднання для виявлення несправності. Якщо в процесі діагностики було виявлено стукіт, фахівці приступають до ремонту.

У процесі експлуатації елементи сильно зношуються, між ними збільшуються проміжки, що призводить до осьового люфту коліс.

Під час діагностики майстри перевіряють ступінь затягування підшипників:

 • при сильній затяжці деталі швидко нагріваються та руйнуються;
 • слабка затяжка призводить до появи ударних навантажень, що знижують керованість автомобіля.

Фахівці виконують регулювання підшипників за допомогою надійних інструментів.

Популярною процедурою є заміна кульових та сайлентблоків. Періодичність ремонту в цьому випадку залежить від стилю їзди власника та зіпсованості вузла. Визначити поломку неважко: під час поїздки буде чути металеві дзвони. До ремонту сайлентблоків приступають, якщо розбилася внутрішня або зовнішня оболонка.


Справна ходова частина автомобіля – гарантія безпечної експлуатації транспорту на дорозі. Звернутися за поточним ремонтом ходової частини у Запоріжжі можна онлайн або за телефоном сервісного центру.

Особливу увагу варто приділити перевірці та ремонту цих елементів авто. Шини ретельно перевіряють за допомогою манометра – приладу для вимірювання тиску повітря усередині шин. У разі відхилення показника від норми його доводять до паспортного.
Колеса перевіряють за трьома параметрами:

 • кут установки;
 • сходження;
 • кут розвалу.
Діагностика та ремонт проводяться в майстерні. Ви можете пригнати автомобіль у сервіс самостійно для заміни стійок та інших деталей або звернутися за допомогою спеціалістів.

Важливість процедури

Багато хто не звертає уваги на сторонні звуки, постукування та інші ознаки несправності ходової частини автомобіля. Поширені наслідки ігнорування проблеми:

 • знос елементів;
 • поломка деталей, пов’язаних із ходовою частиною автомобіля;
 • погіршення експлуатації авто;
 • підвищена витрата палива.

Згодом машину почне вести убік, на поворотах автомобіль почне розгойдуватися, а під час руху стане помітною вібрація. При виявленні поломки потрібно одразу змінювати одну з парних деталей системи чи окремі вузли.

Чому саме ми?

Сервісний центр уже кілька років займається ремонтом автомобілів. Майстри автосервісу здатні впоратися із завданням будь-якої складності та відновити працездатність зношених систем. Плюси заміни стійок та інших деталей ходової у нас:

 • доступні ціни;
 • гарантії;
 • швидкий термін виконання.

Записатися на діагностику та ремонт можна онлайн або за телефоном. Ми проконсультуємо вас з будь-яких питань.

Залишились питання? дзвони: (095) 660-14-83

Адреса

Місто Запоріжжя вул. Феросплавна 38, Вознесенівський р-н Запоріжжя, Україна

Телефон

+38(095)660-14-83 (viber);  +38(096)452-15-47 Просто натисніть на номер, щоб зателефонувати

E-Mail

vik-kocur@yandex.ru


  Пожалуйста, докажите, что вы человек, выбрав флаг.